Piłkarze ręczni KSSPR Końskie zakończyli serię porażek. Wygrali z Czuwajem Przemyśl

PK
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie wygrało z Czuwajem Przemyśl.

KSSPR Końskie - Czuwaj Przemyśl 28:26 (14:15)

KSSPR: Wnuk, Szot 1 - Woś 3, Jakubowski, Sękowski 3, Maleszak 1, Janus 4, Mastalerz 8 (4), T. Napierała, Gasin 4, Smołuch 4.

Po ciekawym i wyrównanym spotkaniu konecczanie zakończyli serię przegranych na czterech. Spotkanie lepiej zaczęli goście, którzy byli skuteczniejsi i w 12 minucie prowadzili 7:4. Gospodarze gonili i w 29 minucie doprowadzili do remisu 14:14.

Czuwaj miał lekką przewagę jeszcze przez kilka minut po przerwie. W 36 gospodarze przegrywali 16:18. Siedem minut później na chwilę na prowadzenie wyszło KSSPR (20:19), ale przemyślanie natychmiast odpowiedzieli. Decydujący fragment meczu nastąpił między 45 a 53 minutą, kiedy zespół z Końskich nie stracił ani jednego gola i wyszedł na prowadzenie 25:22. Czuwaj jeszcze raz zbliżył się na jednego gola (27:26 w 59 minucie), a zwycięstwo naszego zespołu przypieczętował golem bramkarz, Daniel Szot.