Piłkarze Victorii 2015 zeszli z boiska

(KAR)
Niedzielny pojedynek drugiej grupy klasy B, w którym Victoria 2015 Skalbmierz podejmowała Strzelca Chroberz został przerwany w 86 minucie.

Gospodarze opuścili boisko nie zgadzając się z decyzjami arbitra Tomasza Olszaka. W 85 minucie ukarał on drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką kapitana zespołu z Skalbmierza, a zarazem grającego trenera Michała Borka, a po chwili wręczył drugi żółty kartonik innemu graczowi Victorii 2015 Dominikowi Pawlikowi, co skutkowało czerwoną kartką. Do 86 minuty gospodarze przegrywali 3:5.

Rozstrzygnięciem meczu zajmie się Wydział Dyscypliny Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Prawdopodobnie drużyna ze Skalbmierza zostanie ukarana walkowerem za tą konfrontację. W weekend pauzował LZS Czarnocin.

W niedzielę, o godzinie 11, w meczu 20. kolejki zespół z Czarnocina zagra na wyjeździe z GLKS Krasocin. Pauzuje ekipa ze Skalbmierza.