Piłkarze Wisły Nowy Korczyn pokonali Zorzę Tempo Pacanów

ALI
Jedną z bramek dla Wisły Nowy Korczyn strzelił Mateusz Kądzielski (z prawej), testowany napastnik Grodu Wiślica. Adam Ligiecki
W swoim trzecim meczu sparingowym piłkarze Wisły Nowy Korczyn pokonali Zorzę Tempo Pacanów 5:2 (2:2). Bramki dla Wisły strzelili: Paweł Zieliński (30), Mateusz Kądzielski (40), Rafał Zając (55), Michał Ofiara (65) i Mateusz Starościak (75 minuta).

- Po 20 minutach przegrywaliśmy 0:2, po błędach naszych młodych obrońców, ale pomogła "męska rozmowa". Strzeliliśmy pięć goli, mogliśmy wygrać jeszcze wyżej. Jestem zadowolony z postawy chłopaków - mówi Wiesław Francuz, nowy grający trener Wisły.

Jedną z bramek dla drużyny z Korczyna strzelił testowany Mateusz Kądzielski z Grodu Wiślica. Wisła dogrywa też dwa transfery - napastnika i środkowego pomocnika.

Zorzę Tempo Pacanów prowadził w tym sparingu Tomasz Kopacki. Zastąpił na stanowisku grającego trenera Dawida Kondka, który na pewien czas zrezygnował z pracy z drużyną seniorów.