PKO Ekstraklasa. Byliście na meczu Korony Kielce z Wartą Poznań na Suzuki Arenie? Szukajcie się na zdjęciach

Dorota Kułaga
Damian Woźniak z synem kibicował Koronie Kielce w meczu z Wartą Poznań.
Damian Woźniak z synem kibicował Koronie Kielce w meczu z Wartą Poznań. Kamil Bielaszewski
Piłkarze Korony Kielce w meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy zremisowali na Suzuki Arenie zagrali z Wartą Poznań 1:1. Spotkanie obejrzało 9398 kibiców. Takiego spotkania na Suzuki Arenie nie było. Najpierw awaria prądu spowodowała, że zaczęło się z 50-minutowym opóźnieniem. Potem z powodu odpalenia środków pirotechnicznych na Młynie sędzia przewał mecz na kilka minut. I w końcu ogromna dramaturgia i wyrównująca bramka dla Korony w 95 minucie!

Zdjęcia kibiców Korony Kielce z meczu z Wartą Poznań

W 7 minucie kibice Korony Kielce na Młynie rozpoczęli oprawę - wywiesili dużą sektorówkę z napisem Grzeczni Chłopcy, odpalili race i rozpoczęli pokaz pirotechniczny. Trwał kilka minut.

Zdjęcia kibiców Korony

Fani Żółto-Czerwonych do końca dopingowali zespół i w 95 minucie doczekali się wyrównującej bramki. W zamieszaniu pod bramką Warty zdobył ją Belg Martin Remacle. Na Suzuki Arenie zapanowała duża radość, chociaż trzeba przyznać, że to nie był dobry występ Korony. Najważniejsze, że w ostatnich sekundach spotkania uratowała punkt.