PKO Ekstraklasa. Nowe zdjęcia kibiców Korony Kielce z meczu z Widzewem Łódź. Tak wspieraliście Żółto-Czerwonych na Suzuki Arenie, część III

Dorota Kułaga
Zdjęcia kibiców Korony Kielce z meczu z Widzewem Łódź
Zdjęcia kibiców Korony Kielce z meczu z Widzewem Łódź Dorota Prokop
Prawie 13 tysięcy kibiców zasiadło w piątkowy wieczór, żeby obejrzeć mecz 9. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Piłkarze Korony Kielce zremisowali z Widzewem Łódź 1:1.

Kibice Korony Kielce gorącym dopingiem zagrzewali do walki swój zespół w spotkaniu z Widzewem Łódź. Zaczęło się idealnie - w 2 minucie po strzale Mateusza Czyżyckiego gospodarze objęli prowadzenie. Wyrównał tuż przed przerwą Bartłomiej Pawłowski strzałem z rzutu karnego. Po przerwie gole nie padły i spotkanie zakończyło się podziałem punktów - było 1:1.