Po fascynującej walce Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów ponownie punktuje w LOTTO Superlidze

Paweł Wełpa
Paweł Wełpa
Tenisiści stołowi Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów zagrali czwarty mecz i choć go przegrali, to zainkasowali kolejny punkt.

W niedzielę kibice w hali w Suchedniowie obejrzeli bardzo zacięty mecz z maksymalną liczbą pojedynków, ale ostatecznie ulegli 2:3 zespołowi Dojlidy Białystok.

Za taki wynik drużyna z Suchedniowa dopisuje na swoim koncie kolejny punkt i ma ich już pięć, a w tabeli jest na dziesiątym miejscu.
Spotkanie zaczęło się świetnie dla gospodarzy. Swoje pojedynki wygrali Yuma Tanigaki i Jakub Perek. Mecz mógł się zakończyć wynikiem 3:0, ale Daniel Bąk po zaciętym meczu uległ w setach 2:3 Patrykowi Zatówce.

Kolejne dwa pojedynki, w tym debel, padły łupem gości i to oni wygrali mecz 3:2.

Teraz w LOTTO Superlidze blisko miesiąc przerwy w grze. Swoje następne mecze Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów rozegra 8 i 10 października.