Po meczu Korony: Trener nas zaskoczył

/dor/
Po meczu z Jagiellonią Białystok, wygranym 1:0, piłkarze Korony w dobrych nastrojach opuszczali Arenę Kielc. - Zagraliśmy skutecznie, konsekwentnie, byliśmy skoncentrowani przez cały mecz, bo wiedzieliśmy, że Jagiellonia ma dobrych napastników - mówił po zwycięskim meczu z "Jagą" obrońca kieleckiej Korony, Brazylijczyk Hernani.

-Frankowski próbował wychodzić po piłkę, ale poważnie nam nie zagroził. Udało się go odciąć od prostopadłych podań. Po przerwie wszedł Jacek Kiełb, próbowaliśmy skontrować Jagiellonię, ale nie udało się strzelić drugiego gola.

Jacek Kiełb nie znalazł się w wyjściowym składzie Korony na mecz z Jagiellonią. Wszedł w drugiej połowie w miejsce Pawła Kaczmarka. To była dobra zmiana popularnego "Ryby".

- Trener zaskoczył nas składem. Miał ból głowy przed tym meczem, ponieważ w zespole jest duża konkurencja. Na pewno wyjdzie nam to na dobre. Wygraliśmy, humory nam dopisują, kibicom również, i to jest najważniejsze - mówił zadowolony Jacek Kiełb.