Pogoń Staszów - Wisła Sandomierz 1:3 (1:0)

/dor/
Jarosław Piątkowski (z prawej) zdobył jedną z bramek dla Wisły Sandomierz w wygranym 3:1 sparingu z Pogonią Staszów. Fot. Tadeusz Wrona
Pogoń Staszów zagrała z Wisłą Sandomierz w meczu sparingowym.

Pogoń Staszów - Wisła Sandomierz 1:3 (1:0), Dominik Kaczmarczyk 33 - Jarosław Piątkowski 56, Adrian Gębalski 73, Maciej Ziółek 85.

Pogoń: Głud - Starba, Merchut, Maruszewski, Janicki - Kaczmarczyk, Walasek, Tyniec, Polniak - Rzepa Wójciak oraz Lis, Snopek.

Wisła: Wierzgacz - Kocój, Nowik, Beszczyński, Gołasa - Ziółek, Kukiełka, Motyl, Nogaj - Piątkowski, Gębalski oraz Skrzypek, Chorab, Pisarek, Rzeszutek.

Mecz odbył się w Staszowie. Do przerwy prowadzili gospodarze, ale w drugiej połowie podopieczni Tadeusza Krawca zdobyli trzy bramki i tym samym zapewnili sobie kolejne zwycięstwo w spotkaniu kontrolnym.