Pogrzeb znanego lekarza chirurga Leszka Kani. Uroczystości odbyły się w kościele Świętej Trójcy w Jędrzejowie. Były tłumy [ZDJĘCIA]

Aleksandra Boruch
Aleksandra Boruch

Wideo

Zobacz galerię (71 zdjęć)
W poniedziałek, 8 marca w kościele Świętej Trójcy w Jędrzejowie odbyła się msza święta pogrzebowa w intencji zmarłego pod koniec zeszłego tygodnia, znanego i cenionego w całym regionie chirurga, Leszka Kani. Zmarłego po ciężkiej chorobie lekarza żegnały tłumy. Chirurg miał 56 lat.

W czwartek, 4 marca po długiej i ciężkiej chorobie zmarł znany i ceniony w całym regionie lekarz chirurg, Leszek Kania.

CZYTAJ: Zmarł znany lekarz chirurg Leszek Kania. Niegdyś pracował w szpitalu w Jędrzejowie, prowadził też prywatną praktykę. Miał 56 lat

Przez lata pracował w szpitalu w Jędrzejowie, później pracował także w Pińczowie. Prowadził też prywatny gabinet.

Przez swoich pacjentów ceniony za życzliwość, serdeczność, profesjonalizm, wiedzę i kompetencje. Nigdy nie odmówił nikomu pomocy.

Wraz z rodziną mieszkał w Jędrzejowie.

Wiele osób żegnało chirurga poprzez media społecznościowe:

W poniedziałek, 8 marca podczas mszy świętej pogrzebowej w kościele Świętej Trójcy w Jędrzejowie, cenionego chirurga żegnały liczne osoby: rodzina, przyjaciele, koleżanki i koledzy z pracy, pacjenci lekarza, włodarze: między innymi burmistrz Jędrzejowa Marcin Piszczek oraz burmistrz Sędziszowa Wacław Szarek. Wiele osób ze względu na ograniczenia stało także na zewnątrz kościoła.

Świętej pamięci chirurg Leszek Kania, spoczął na Cmentarzu Parafialnym Świętej Trójcy w Jędrzejowie.

Dodaj ogłoszenie