Polegli z Wielkopolską. Siatkarze zagrają o siódme miejsce

Robert Kaczmarek
Zrezygnowani świętokrzyscy siatkarze po sobotniej porażce z Wielkopolską 0:3. Pozostaje im jeszcze walka o przedostatnie miejsce w finałach. Robert Kaczmarek
Dobiegają końca finały siatkarskiego turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Skarżysku-Kamiennej. W przedostatnim pojedynku Świętokrzyskie gładko przegrało z Wielkopolską 0:3.

Był to właściwie mecz bez historii, trwał zaledwie godzinę. Świętokrzyscy siatkarze łatwo przegrali pierwszą partię 14:25. W drugim secie próbowali jeszcze nawiązać walkę z trzecią drużyną grupy E, ale też ulegli jej 21:25. To samo w ostatnim secie, kiedy to prowadzenie wielkopolan ani przez chwilę nie było zagrożone. Świętokrzyskie przegrało ostatnią odsłonę 13:25 i całe spotkanie 0:3.

W niedzielę nasi reprezentanci powalczą jeszcze o siódme miejsce w finałach OOM. Zmierzą się z przegranym w pojedynku: Opolskie-Małopolskie. Mecz o przedostatnią lokatę w turnieju rozpocznie się o godz. 10.30 w sali sportowej Zespołu Szkół Publicznych nr 1 przy ul. Sezamkowej 23.