Politechnika Świętokrzyska Kielce ze srebrem mistrzostw Polski uczelni technicznych w piłce ręcznej

AZS Politechnika Świętokrzyska
Drużyna Politechniki Świętokrzyskiej zdobyła srebrny medal Akademickich Mistrzostw Polski piłkarzy ręcznych w kategorii szkół technicznych. W klasyfikacji wszystkich uczelni kielczanie zajęli szóste miejsce.

Turniej finałowy odbył się w Opolu. W eliminacjach PŚ przegrała z AZS Uniwersytetem Zielonogórskim 24:27 oraz wygrała z AZS Politechniką Łódzka 21:17 i AZS UMCS Lublin 21:20. W ćwierćfinale kielczanie przegrali z AZS AGH Kraków 17:29, potem wygrali z AZS Politechnika Wrocławską 25:17 i w meczu o piąte miejsce w mistrzostwach ulegli PWSZ Tarnów 17:21. Szóste miejsce dało im druga lokatę i srebrne medale w kategorii szkół technicznych.

Politechnika Świętokrzyska: Adrian Godzwon, Michał Piątkowski, Wojciech Czerwiński, Maciej Rączka, Mikołaj Banasik, Łukasz Telka, Mateusz Nowak, Bartosz Kogutowicz, Rafał Nowak, Piotr Bysiak, Wojciech Świąder, Rafał Jamioł, trener Paweł Sieczka, kierownik drużyny Jakub Skorupa.