Polska - Litwa 0:0 (SKRÓT MECZU, POWTÓRKA, HIGHLIGHTS)

RED
Polska - Litwa 0:0. Powtórka meczu - zobacz
Polska - Litwa 0:0. Powtórka meczu - zobacz Andrzej Banas / Polska Press
Skrót meczu Polska - Litwa (0:0). Powtórka - gdzie zobaczyć najciekawsze fragmenty poniedziałkowego meczu reprezentacji Polski?

Reprezentacja Polski w piłce nożnej bezbramkowo zremisowała z Litwą w meczu towarzyskim. Był to ostatni sprawdzian kadry Adama Nawałki przed rozpoczynającym się lada dzień turniejem Euro 2016.

Najgroźniejszą akcję w pierwszej połowie Polacy przeprowadzili w 13. minucie, kiedy Bartosz Kapustka oddał groźny strzał na bramkę Litwinów. Piłka przeleciała kilka centymetrów ponad poprzeczką. W 45. minucie Kamil Grosicki był bliski zdobycia gola po błędzie obrońcy reprezentacji Litwy Mantasa Kuklysa.

Po zmianie stron Polacy zaczęli rozgrywać nieco lepsze zawody. Nasza reprezentacja zaczęła częściej grać z pierwszej piłki, chwilami nasi zawodnicy popisywali się umiejętnościami technicznymi. Najwięcej zagrożenia dla rywali stworzył w w 59. minucie Jakub Błaszczykowski, którego strzał trafił niestety tylko w słupek bramki Emilijusa Zubasa. W końcówce meczu gola strzelił jeszcze Arkadiusz Milik, jednak został on słusznie nieuznany przez sędziów z powodu wcześniejszego faulu Sławomira Peszki. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Czytaj pełną relację z meczu POLSKA - LITWA

**

POLSKA LITWA. ZOBACZ SKRÓT MECZU**

Oto skrót meczu Polska - Litwa, który kilka minut po końcowym gwizdku pojawił się na popularnym portalu z filmami youtube.com. Jednak z powodu konfliktu praw autorskich ten highlights z najciekawszymi akcjami meczu może niebawem zniknąć ze strony. Być może powtórka z meczu Polska - Litwa (6.6.2016) pojawi się wkrótce w innym miejscu w sieci. Jeśli taką znajdziecie, zapraszamy do podzielenia się linkiem do skrótu z meczu Polska - Litwa w komentarzach pod tym artykułem.

Skrót z meczu Polska - Litwa. Zobacz najciekawsze akcje (POLAND - LITHUANIAN 6.6.2016 highlights - watch now!)