Porażka 1:2 Młodej Korony ze Śląskiem we Wrocławiu

/SAW/
W meczu Młodej Ekstraklasy Korona Kielce przegrała ze Śląskiem we Wrocławiu 1:2. W pierwszym meczu tych drużyn w Kielcach, Korona wygrała 7:0.

Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2:1 (2:1)
Bramki: 0:1 Mularczyk 3 min., 1:1 Garyga 34, Patejuk 36.
Korona: Małecki - Piwowar, Wróblewski , Wrześniewski, Merchut - Mularczyk (73. Cebula), Załęcki (46. Kotarzewski), El Maestro (46. Jeziorski), Papka (68. Rogala) - Smolarczyk (46. Michałek), Jamróz (46. Angielski).
Sędziował: Tomasz Krawczyk z Łodzi. Widzów: 100.
Kielczanie szybko objęli prowadzenie gdy Hubert Mularczyk wykorzystał błąd defensywy Śląska. Przez pół godziny podopieczni trenera Tomasza Wilmana grali dobrze, ale potem stracili inicjatywę i w ciągu trzech minut dwa gole. W 57 minucie okazję na wyrównanie miał Michał Michałek, lecz piłka po jego ładnym uderzeniu z rzutu wolnego, trafiła w słupek.
Kielczanie kończyli mecz w dziesiątkę, gdyż w 90 minucie czerwoną kartę za faul otrzymał Piotr Rogala.