Porażka AZS UJK Kielce z liderem

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS UJK Kielce przegrał z Viretem CMC Zawiercie 23:28 (11:11).

AZS UJK Kielce - Viret CMC Zawiercie 23:28 (11:11)

AZS UJK: Jastrząb, Czerwiński - Dobrowolski, Grzesik, Papaj 2, Boszczyk 9 (7), M. Kutwin, Szafarczyk 6 (1), Czechowski 2, B. Kutwin 2, Bysiak, Kumański, Hady 2.

Przed tygodniem lider drugiej ligi niespodziewanie przegrał u siebie z AZS Politechniką Świętokrzyską Kielce, a w sobotę miał problemy z inną kielecką drużyna. AZS UJK zaprezentowało się z bardzo dobrzej strony szczególnie w pierwszej połowie meczu, a w zasadzie w 26 minutach. W tym okresie zespół trenera Tomasza Błaszkiewicza niemal cały czas prowadził, w 9 minucie było 4:2, w 14 - 6:3, a w 26 aż 11:6. Niestety, ostatnie pięć bramek w tej części gry rzucili goście, doprowadzając do remisu.

Po przerwie kielczanom udawało się jeszcze przez jakiś czas dotrzymywać kroku doświadczonemu zespołowi z Zawiercia. W 32 minucie AZS UJK prowadził 13:11, w 36 - 15:14. Od tego drugiego wyniku goście rzucili cztery bramki z rzędu i przejęli kontrolę nad meczem.