Porażka Effectora w Młodej Lidze siatkarzy

(SAW)
Podopieczni trenera Mateusza Grabdy przegrali z Łuczniczką Bydgoszcz.
Podopieczni trenera Mateusza Grabdy przegrali z Łuczniczką Bydgoszcz. Effector Kielce
W meczu Młodej Ligi siatkarzy Effector Kielce przegrał z Łuczniczką Bydgoszcz 1:3.

Effector Kielce – Łuczniczka Bydgoszcz 1:3 (27:25, **24:26, 22:25,11:25) **

Effector: Komenda 6, Romać 18, Więckowski 9, Wojtachnio 7, Oniszk 3, A. Orobko 12, Biniek (libero) oraz Piwowarski, Gałązka 1, Dyk, Spelak 2.

W meczu, który odbył się w Nowinach, podopieczni trenera Mateusza Grabdy tylko w pierwszym secie stanęli na wysokości zadania i wygrali na przewagi. W drugim również kielczanie walczyli, ale ostatecznie ulegli gościom z Bydgoszczy na przewagi. W miarę wyrównana walka toczyła się w trzecim secie, ale już w czwartym gospodarze meczu zupełnie się pogubili i w efekcie trzy punkty w meczy wywalczyli goście.

Grupa A

Inne mecze: PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom 0:3, Indykpol AZS Olsztyn – LOTOS Trefl Gdańsk 0:3.

Grupa B

Wyniki. AZS Częstochowa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3, Cuprum Lubin – BBTS Bielsko-Biała 1:3, Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów – mecz w niedzielę.

1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 11 28 31:11
2. BBTS ATH Bielsko-Biała 11 21 24:15
3. Jastrzębski Węgiel 10 19 24:15
4. MKS Będzin 11 17 21:20
5. Asseco Resovia Rzeszów 10 16 19:18
6. Cuprum Lubin 12 7 10: 32
7. AZS Częstochowa 11 6 10:28