Porażka GKS Zio-Max Nowiny w sparingu z Bronią Radom 0:3. W radomskim zespole niezły występ i asystę zaliczył Maciej Żądło. Zobacz zdjęcia

Dorota Kułaga
Piłkarze GKS Zio-Max Nowiny przegrali mecz kontrolny z Bronią Radom 0:3. Niezły występ i asystę zaliczył Maciej Żądło, były gracz Korony Kielce, a ostatnio Spartakusa Daleszyce.

Broń Radom - GKS Zio-Max Nowiny 3:0 (0:0)
Bramki: Jan Borek 62, 69, K. Dąbrowski 85.

-Wydaje się, że wynik nie do końca odzwierciedla to, co działo się na boisku. Daliśmy pograć również juniorom młodszym, niech zdobywają doświadczenie i idą do przodu. To był nasz pierwszy sparing, 29 stycznia zagramy w Nowinach z Pogonią Staszów w Nowinach o 11 - powiedział Mariusz Ludwinek, trener czwartoligowego GKS Zio-Max Nowiny.

W Broni testowano obrońcę RKS Radomsko, Damiana Mężyka, dwóch zawodników Odry Wodzisław - Jana Borka i Mateusza Mielczarka. Ten pierwszy w drugiej połowie zdobył dwa gole i pokazał się z bardzo dobrej strony. W drugiej połowie pojawił się Polak, holenderskiego pochodzenia, Nicolas Mazan, a także wychowanek Broni, ostatnio grający w CLJ w ekipie Escoli Varsovia - Wiktor Chłopecki. Niezły występ i asystę zaliczył Maciej Żądło, były gracz Korony, a ostatnio Spartakusa Daleszyce.