Porażka juniorów Neptuna. Od 3:0 do 3:6!

(SAW)
W meczu Centralnej Ligi Juniorów Neptun Końskie przegrał w Bełchatowie 3:6, choć do 67 minuty prowadził 3:0!

GKS Bełchatów – Neptun Końskie 6:3 (0:3)

Bramki: Cezary Madej 8 i 15, Łukasz Skalski 25 dla Neptuna.

Neptun: Wodecki – Sztandera, Skalski, Kulczyński, Banasik – Smolec, Wiaderny, Kowalczyk, Madej, Kijewski – Zieliński (58. Kos).

- Nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć tego co się stało - mówi Arkadiusz Jarząb, trener Neptuna. - Praktycznie w ciągu 20 ostatnich minut straciliśmy aż sześć goli. Po pierwszym straconym drużyna zupełnie stanęła – dziwił się trener.

W pierwszej połowie Neptun grał dobrze i choć przy piłce utrzymywali się gospodarze, to goście dobrze radzili sobie w defensywie i w dodatku strzelali gole. W końcówce było już jednak fatalnie.