Porażka Juventy Starachowice w Centralnej Lidze Juniorów

/SAW/
W meczu 19 kolejki piłkarskiej Centralnej Ligi Juniorów, Juventa Starachowice przegrała z Widokiem Lublin 0:2.

Juventa Starachowice - Widok Lublin 0:2 (0:2)

Juventa: Łabęcki - Śpiewak, Chatys, Legut, Piętak - Garbala, Majzner, Kopeć (70. Sieroń), Sarwicki (55. Kozera), Łodej (46. Maciąg) - Bies.

Podopiecznych trenera Zdzisława Spadło trapią kadrowe problemy i to w głównej mierze zadecydowało, że wyraźnie przegrali z drużyną z Lublina, tracąc gole w 15 i 32 minucie.

- Brakowało nam kontuzjowanych Piotrka Kiełka i Alana Garbarczyka, a za kartki pauzował Maciej Ciepielewski. To kluczowi zawodnicy drużyny i przy takich osłabieniach trudno było nawiązać walkę z tak solidnym zespołem jakim jest Widok. Zmiennicy się starali, ale trzeba przyznać, że goście byli lepsi i zasłużenie zdobyli trzy punkty - przyznał trener Zdzisław Spadło.

W następnej kolejce broniąca się przed spadkiem Juventa gra z Wisłą w Krakowie i tam o punkty również będzie szalenie ciężko. Tym bardziej, że starachowiczanie zagrają pod Wawelem bez kolejnego czołowego piłkarza - Karola Garbali, który w 80 minucie meczu z Widokiem wyleciał z boiska za czerwoną kartkę.