Porażka Korony Kielce w Centralnej Lidze Juniorów

/SAW/
W meczu drugiej kolejki piłkarskiej Centralnej Ligi Juniorów Korona Kielce przegrała w Puławach z Wisłą 1:3

Wisła Puławy - Korona Kielce 3:1 (1:1), Niezgoda 12 i 75, Szczotka 90+2 - Laskowski 45.

Korona: Gugulski - Pietras, Piotrowicz (48. Gawęcki), Mech, Pańtak - Załęcki, Wychowaniec (75. Słaby), Tekiel (46. Skrzyniarz), Kmiecik (65. Rogala), Kobryń - Laskowski.

- Różnicę w tym meczu zrobił Jarosław Niezgoda, który miał dwie szanse po dobrze zagranych prostopadłych piłkach i obydwie wykorzystał - mówi Marek Graba, pomagający Michałowi Gęburze w prowadzeniu kieleckiej drużyny.

Niezgoda zdobył bramkę w 12 minucie, kielczanie wyrównali tuż przed przerwą, gdy Damian Pietras dobrze obsłużył Huberta Laskowskiego. Po zmianie stron Korona nie zdołała powstrzymać naporu gospodarzy, a w dodatku miała utrudnione zadanie, gdyż od 81 minuty musiała grać w dziesiątkę. Wtedy to drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Hubert Pańtak i musiał opuścić boisko.