Porażka KSSPR Końskie po zaciętym meczu z Olimpią Piekary Śląskie. Rywal złamał ząb

PK
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie przegrał z Olimpią Medex Piekary Śląskie.

KSSPR Końskie - Olimpia Medex Piekary Śląskie 26:28 (14:13)

KSSPR: Wnuk, Szot, Kucharczyk – M. Napierała 2, Woś 2, Jakubowski 4, Maleszak 2, Pilarski, Telka 2, Mastalerz 6, Słonicki, T. Napierała 4 (3), Gasin 1, Smołuch 3.

Na mecz z trzecią drużyną w tabeli konecczanom udało się reaktywować kontuzjowanych zawodników, którzy nie grali w poprzednich spotkaniach – Sebastiana Smołucha i Krzysztofa Słonickiego. Pierwsza połowa przebiegała z lekką przewagą gospodarzy, którzy prowadzili momentami różnicą trzech bramek – w 27 minucie było 13:10. Ślązacy nie pozwalali jednak na więcej, a w końcówce niemal zniwelowali straty.

W drugiej połowie to Olimpia dyktowała warunki, a gonili gospodarze. W 36 minucie KSSPR przegrywało 15;17, ale w 54 doprowadziło do remisu 22:22. Kolejne pięć minut drużyna trenera Roberta Napierały przegrała 1:4 i to zadecydowało o porażce.

Olimpia trzy punkty zdobyte w Końskich okupiła skręconą kostką Arkadiusza Kowalskiego i …złamanym zębem Maciej Chromego.

NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA:

Handball Echo Dnia

Polscy skoczkowie po konkursie w Planicy: Jako drużyna razem wygrywamy i razem przegrywamy