Porażka MKS KSZO-Junior Ostrowiec ze Stalą Rzeszów w Centralnej Lidze Juniorów Starszych

Rafał SOBOŃ
Po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej odsłonie meczu gospodarze stracili dwa gole i wciąż pozostają bez wygranej w rundzie wiosennej.
MKS KSZO-Junior Ostrowiec - Stal Rzeszów 0:2

MKS KSZO-Junior Ostrowiec - Stal Rzeszów 0:2 (0:0)

MKS KSZO: Majecki - Sołtykiewicz, Cebula, Ptasiński, Larkowski - P. Jedlikowski (67. Chaba), Mężyk, Czajkowski, Gajewski (63. J. Jedlikowski) - Bełczowski (75. Matyjasek), Bąk (55. Świrk)

Spotkanie rozpoczęło się z blisko półtoragodzinnym opóźnieniem, bowiem sędziny spotkania nie wiedziały o zmianie godziny jego rozpoczęcia, pierwotnie bowiem mecz miał się zacząć o godzinie 14, jednak ze względu na rozgrywane w sąsiadującej hali finałowych spotkań play off o awans do Orlen Ligi, organizatorzy wystąpili o zmianę godziny rozpoczęcia meczu na 11. Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem, jednak gospodarzom nie udało się wywalczyć choćby punktu. Rywale wykorzystali dwie okazje: w 63 minucie Bartosz Lekki wykorzystał dośrodkowanie i strzałem głową otworzył wynik spotkania, a 9 minut później uderzeniem z dystansu wynik na 0:2 ustalił Mateusz Świst.