Porażka młodego Effectora z Asseco Resovią w Rzeszowie 2:3

(SAW)
Kamil Markiewicz
W meczu 9 kolejki Młodej Ligi siatkarzy Asseco Resovia Rzeszów pokonała Effectora Kielce 3:2.

Asseco Resovia Rzeszów – Effector Kielce 3:2 (13:25, 25:21, 25:23, 15:25, 15:13)

Effector: Iszczuk 2, Więckowski 19, Ziemnicki 16, Stós 12, Dyk 5, Orobko 12, Słonina (libero) oraz Kuleta (libero), Jaworski, Kroć.

Podopieczni trenera Mateusza Grabdy zagrali w Rzeszowie bardzo nierówno. Pierwszego seta wygrali bardzo wysoko, do 13 i wydawało się, że wreszcie zwyciężą w meczu, bo w ostatnich trzech kolejkach jedynie przegrywali. Ale nic z tego. Kielczanie przegrali kolejne dwie partie, zdecydowanie wygrali czwartą, ale w decydującym tie-breaku znów zabrakło im koncentracji. Z Rzeszowa wrócili więc tylko z punktem za wygrane dwa sety, choć mieli szansę na triumf w całym meczu.

Strefa Biznesu: Zwolnienia grupowe w Polsce. Ekspert uspokaja