Porażka młodej Korony w Bielsku-Białej z Podbeskidziem 0:2

/SAW/
W meczu piłkarskiej Młodej Ekstraklasy Korona Kielce przegrała z Podbeskidziem w Bielsku-Białej 0:2 (0:1).

Tomasz Wilman, trener Korony:

Gospodarze w pierwszej połowie mieli jedną szansę i ją wykorzystali po niepotrzebnym faulu w "szesnastce" Michałka do spółki z Rogalą. Ale powinniśmy to odrobić, gdyż mieliśmy okazje i w pierwszej połowie i w drugiej. Znów zapłaciliśmy frycowe.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Mateusz Janeczko 21 min. z karnego, 2:0 Łukasz Zakrzewski 78.

Korona: Małecki - Piwowar, Wrześniewski, Rogala, Michałek - Kotarzewski (46. Zawadzki), Szmalec (72. Seweryn), Mularczyk, Papka ( 57. El. Maestro), Cebula (57. Jaśkiewicz) - Laskowski.

Kartki: zółte: Zakrzewski (Podbeskidzie), Rogala, Michałek, Szmalec, Mularczyk, Laskowski, El. Maestro. Sędziował: Paweł Kukla z Krakowa. Widzów: 100

Goście stracili pierwszą bramkę po golu Mateusza Janeczko z rzutu karnego w 21 minucie, a w 78. drugą, gdy po rzucie rożnym trafił do siatki Łukasz Zakrzewski.

Kielczanie mieli dobrą okazję na wyrównanie w 60 minucie, lecz Rogala po centrze z rzutu rożnego El Maestro, trafił w poprzeczkę.