Porażka młodej Korony w Szczecinie 1:2 z Pogonią

/SAW/
W meczu piłkarskiej Młodej Ekstraklasy Korona Kielce przegrała 1:2 w Szczecinie z Pogonią. Kielczanie od 15 minuty grali w dziesiątkę po tym jak czerwoną kartkę za faul taktyczny w polu karnym otrzymał Piotr Piwowar.

Mecz dobrze się ułożył dla gospodarzy, gdyż już w 10 minucie objęli prowadzenie po bramce najskuteczniejszego strzelca ligi Kamila Zielińskiego, a w 15 minucie ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 po rzucie karnym podyktowanym za faul Piwowara. Mimo osłabienia, w drugiej połowie to Korona miała wielką przewagę i udokumentowała ją golem Michała Wrześniewskiego w 64 minucie.

Pogoń Szczecin - Korona Kielce 2:1 (2:0)

Bramki:

1:0 Kamil Zieliński 10 min, 2:0 Zieliński 15 z karnego, 2:1 Michał Wrześniewski 64.