Porażka piłkarzy ręcznych AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce z Orłem Przeworsk

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce przegrała z Orłem Przeworsk.

ZOBACZ>>> Poważna kontuzja Lijewskiego. Może nie zagrać do końca sezonu

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Orzeł Przeworsk 27:29 (10:14)

Politechnika: Świąder, Godzwon, Porzucek - Nawara, Sadecki 1, Banasik 3, Litwin 1 (1), Kwieciński 3, Rączka 5 (2), M. Nowak 4, Ł. Kurek 1, P. Kurek, Słomiński, Żaba-Żabiński 2, Glita 7.

Kielczanie zagrali bez swojego podstawowego obrotowego, Zygmunta Kamysa, ale co mają powiedzieć goście, którzy przyjechali w zaledwie 11-osobowym składzie, a na boisko wyszło w trakcie meczu zaledwie ośmiu graczy.

Mimo to goście prowadzili od pierwszej do ostatniej minuty. W 28 minucie było tylko 10:11, ale w końcówce pierwszej połowy Politechnika straciła trzy bramki bez odpowiedzi. W 42 minucie gospodarze przegrywali już 16:21. Orzeł do końca kontrolował wynik.

NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA:

Handball Echo Dnia

Hit w półfinale Pucharu Anglii. "Starcie z Manchesterem United będzie dla nas bardzo wymagające. Mają niesamowity zespół"