Porażka piłkarzy ręcznych KSSPR Końskie w Legnicy

PK
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, Siódemka Miedź Legnica wygrała z KSSPR Końskie.

Siódemka Miedź Legnica - KSSPR Końskie 30:24 (16:14)

KSSPR:Wnuk, Szot - Woś, Jakubowski 1, Sękowski 4, Maleszak 1, Telka, Mastalerz 6 (2), Janus 1, Słonicki 3, T. Napierała, Gasin 3, Smołuch 5.

Do zespołu KSSPR wrócili Sebastian Smołuch i - po długiej przerwie - Bartosz Sękowski. Nie pomogło to jednak drużynie trenera Roberta Napierały przerwać serii porażek. Choć przez większość pierwszej połowy konecczanie prezentowali się korzystnie i kilka razy wychodzili na prowadzenie. W 25 minucie goście wygrywali 14:12, ale końcówkę tej części przegrali 0:4.

Goście już nie wrócili na prowadzenie. W 37 minucie Siódemka Miedź wygrywała 20:15. Potem KSSPR kilka razy zbliżało się na różnicę trzech trafień - ostatni raz w 55 minucie - 27:24. Ale znów ostatnie pięć minut należało do gospodarzy.