MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Poseł Rafał Kasprzyk z Polski 2050 Szymona Hołowni otworzył biuro poselskie w Ostrowcu Świętokrzyskim

Sandra Krakowiak
Sandra Krakowiak
Wideo
od 7 lat
W środę, 31 stycznia w Ostrowcu Świętokrzyskim poseł Rafał Kasprzyk z Polski 2050 Szymona Hołowni otworzył biuro poselskie w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Biuro poselskie posła Polski 2050 będzie działać przy ulicy Sienkiewicza w Ostrowcu Świętokrzyskim

W środę w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Sienkiewicza 55 zostało uroczyście otwarto biuro poselskie Rafała Kasprzyka. Znajduje się ono w miejscu gdzie wcześniej funkcjonowało biuro poseł Joanny Muchy.

Małgorzata Libuda ze Stowarzyszenia Perspektywa blisko współpracującego z Polską 2050 podkreśla, że to dobry znak.

- To bardzo duże wyróżnienie dla nas jako miasta, że poseł wybrał Ostrowiec na miejsce drugiego biura w regionie (pierwsze działa w Kielcach – przyp.red.). Pan poseł jest wyjątkowo aktywną osobą. Dobra aura tego biura, o którym mówiła pani posłanka Joanna Mucha, która tutaj przyjmowała wielu mieszkańców, myślę że sprzyjająca aura będzie dobrym asumptem do tego żebyśmy mogli razem realizować wiele ważnych inicjatyw – dodała.

Ewa Bednarska z ostrowieckiej Perspektywy zauważyła, że wspólnie z posłem działali w Stowarzyszeniu Polska 2050. - Mam nadzieję, że ta energia społeczna, którą stamtąd wynieśliśmy i która powoduje jakby tą naszą obywatelskość na pewno w tym biurze zagości – powiedziała Ewa Bednarska.

Piotr Dasios ma nadzieję, że bliska współpraca z posłem Rafałem Kasprzykiem przyczyni się do zmiany przebiegu obwodnicy Ostrowca.
- Poseł Rafał Kasprzyk jest inżynierem, zajmował się wieloma ważnymi projektami budowlanymi w kraju i jak nikt inny czuje ten temat jak infrastruktura i drogi. Byliśmy już na dwóch posiedzeniach zespołu poselskiego do spraw rozwoju województwa świętokrzyskiego, gdzie temat po pierwsze zablokowania a później puszczenia innym śladem dużej obwodnicy Ostrowca jest podejmowany i tutaj w osobie posła Rafała Kasprzyka mamy wielkiego orędownika tych zmian – dodał.

Poseł Rafał Kasprzyk powiedział, że cieszy się, że w naszym mieście będzie mieściło się jego biuro a dzięki dyżurom pełnionym tutaj, będzie mógł przekazywać problemy mieszkańców regionu kolegom posłom.
- To przybliży mnie do państwa i do państwa potrzeb i problemów. Dzięki temu lepiej poznamy problematykę tego regionu jak chociażby obwodnica Ostrowca. Wchodzę w nowe miejsce, z energią, tak jak wszyscy moi koledzy wszyscy, uśmiechnięci. Dużo robią dla miejscowej społeczności, Piotr Dasios, który startował z Paktu Senackiego, ze świetnym wynikiem, wszyscy tutaj zebrani czy większość będzie startowała również w wyborach do samorządu na różnych szczeblach – powiedział poseł i dodał, że biuro będzie służyło mieszkańcom. - Raz na miesiąc a może częściej będę się starał tu przyjeżdżać – deklaruje Rafał Kasprzyk.

W otwarciu biura uczestniczyli między innymi przedstawiciele Stowarzyszenia Perspektywa czy Fundacji Polemika z Opatowa.

Zobaczcie w galerii zdjęcia z otwarcia biura posła Rafała Kasprzyka w Ostrowcu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie