Echo Dnia

Prawie 150 uczniów rywalizowało w Mistrzostwach Szkół Podstawowych klas III - IV w pływaniu. Wygrała Szkoła Podstawowa 25 [ZDJĘCIA]

Blisko 150 uczniów wystartowało w środę w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w pływaniu klas III-IV. Zawody odbyły się na pływalni Foka na osiedlu Barwinek

Zdjęcia Dorota Kułaga

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/153] Następne

Blisko 150 uczniów wystartowało w środę w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w pływaniu klas III-IV. Zawody odbyły się na pływalni Foka na osiedlu Barwinek w Kielcach. Ich organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach.

W punktacji drużynowej open zwyciężyła Szkoła Podstawowa 25 z Kielc z dorobkiem 233 punktów. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa 27 z Kielc – 162 punkty, trzecie Zespół Szkół Społecznych Kielce – 134 punkty, czwarte Szkoła Podstawowa numer 34 Kielce - 118 punktów, piąte Szkoła Podstawowa 11 Kielce - 97 punktów, szóste Szkoła Podstawowa 39 Kielce - 89 punktów.

Medale dla najlepszych zawodników i puchary dla trzech pierwszych szkół wręczył Przemysław Chmiel, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach.