Prawie 150 uczniów rywalizowało w Mistrzostwach Szkół Podstawowych klas III - IV w pływaniu. Wygrała Szkoła Podstawowa 25 [ZDJĘCIA]

dor
Blisko 150 uczniów wystartowało w środę w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w pływaniu klas III-IV. Zawody odbyły się na pływalni Foka na osiedlu Barwinek w Kielcach. Ich organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach.  W punktacji drużynowej open zwyciężyła Szkoła Podstawowa 25 z Kielc z dorobkiem 233 punktów. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa 27 z Kielc – 162 punkty, trzecie Zespół Szkół Społecznych Kielce – 134 punkty, czwarte Szkoła Podstawowa numer 34 Kielce - 118 punktów, piąte Szkoła Podstawowa 11 Kielce - 97 punktów, szóste Szkoła Podstawowa 39 Kielce - 89 punktów. Medale dla najlepszych zawodników i puchary dla trzech pierwszych szkół wręczył Przemysław Chmiel, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach.(dor)
Blisko 150 uczniów wystartowało w środę w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w pływaniu klas III-IV. Zawody odbyły się na pływalni Foka na osiedlu Barwinek w Kielcach. Ich organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach. W punktacji drużynowej open zwyciężyła Szkoła Podstawowa 25 z Kielc z dorobkiem 233 punktów. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa 27 z Kielc – 162 punkty, trzecie Zespół Szkół Społecznych Kielce – 134 punkty, czwarte Szkoła Podstawowa numer 34 Kielce - 118 punktów, piąte Szkoła Podstawowa 11 Kielce - 97 punktów, szóste Szkoła Podstawowa 39 Kielce - 89 punktów. Medale dla najlepszych zawodników i puchary dla trzech pierwszych szkół wręczył Przemysław Chmiel, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach.(dor) Zdjęcia Dorota Kułaga

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani