Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W Piekoszowie odbyła się kolejna edycja wyścigów kolarskich...

Prawie 500 osób wystartowało w Piekoszowie w wyścigach kolarskich MTB Cross Maraton. Wygrał też wójt Zbigniew Piątek [ZDJĘCIA]

W Piekoszowie odbyła się kolejna edycja wyścigów kolarskich MTB Cross Maraton. Uczestniczyło w niej 500 osób. -Miałem przyjemność być gospodarzem zawodów i zawodnikiem który stanął na starcie wyścigu. W kategorii M5 po pokonaniu 40 kilometrów w czasie 1 godziny 52 minut 17 sekund zająłem 1 miejsce. Dziękuje wszystkim za udział i gratuluję zwycięzcom i nagrodzonym w poszczególnych kategoriach - powiedział Zbigniew Piątek, wójt Piekoszowa, były znakomity kolarz, olimpijczyk.