Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Przedszkolaki z Połańca na Festiwalu Otwartej i Kreatywnej Edukacji w Kielcach [DUŻO ZDJĘĆ]

dor
Dzień 25 października na trwale zapisze się w pamięci dzieci z grupy „Pszczółki” z Przedszkola Publicznego w Połańcu i z grupy  „Elfy” z Przedszkola Publicznego filii numer 1. W tym dniu przedszkolaki miały okazję pojechać do Kielc na Festiwal Otwartej i Kreatywnej Edukacji. Dzieci mogły skorzystać z warsztatów zorganizowanych przez różne instytucje i stowarzyszenia. Powstały więc m.in. piękne prace o tym jak wyglądały dawniej Kielce, uczestniczyliśmy w tworzeniu ozdób wiejskich ze słomy.-Spotkaliśmy Stasia i Nel, którzy zaproponowali grę na spostrzegawczość i oczywiście szybkość, w której przedszkolaki okazały się wyjątkowo sprawni. Przedstawiciele Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych  przedstawili nam informację o malutkim, ale bardzo uroczym zwierzątku – popielicy szarej, która oczywiście jest gatunkiem objętym ochroną. Cieszyliśmy się bardzo, że spotkaliśmy Koziołka Matołka z Pacanowa,  z którym można było pożartować i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Na krótką chwilę mogliśmy się poczuć jak prawdziwi architekci, i zbudować drewnianą chatkę. Nie jeden raz patrzyliśmy przez mikroskop zamieniając się w odkrywców. Również w tym dniu dyrektor Anna Kaniszewska z przedstawicielami przedszkolaków odebrała Znak Jakości „Przedszkole Otwarte i Kreatywne 2019”, który otrzymała nasza placówka za stworzenie warunków dla rozwijania nieskrępowanej pasji i kreatywności swoich uczniów i nauczycieli. Wyróżnienie zostało przyznane za realizację projektu „Wielkanocne tradycje przedszkolaków” przez Europejskie Stowarzyszenie Dialogu Edukacyjnego.Wszystkie wydarzenia z tego dnia utwierdziły nas w przekonaniu, że najlepsza dla dzieci jest nauka przez zabawę - relacjonowała Anna Arczewska-Żak.  (dor)
Dzień 25 października na trwale zapisze się w pamięci dzieci z grupy „Pszczółki” z Przedszkola Publicznego w Połańcu i z grupy „Elfy” z Przedszkola Publicznego filii numer 1. W tym dniu przedszkolaki miały okazję pojechać do Kielc na Festiwal Otwartej i Kreatywnej Edukacji. Dzieci mogły skorzystać z warsztatów zorganizowanych przez różne instytucje i stowarzyszenia. Powstały więc m.in. piękne prace o tym jak wyglądały dawniej Kielce, uczestniczyliśmy w tworzeniu ozdób wiejskich ze słomy.-Spotkaliśmy Stasia i Nel, którzy zaproponowali grę na spostrzegawczość i oczywiście szybkość, w której przedszkolaki okazały się wyjątkowo sprawni. Przedstawiciele Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych przedstawili nam informację o malutkim, ale bardzo uroczym zwierzątku – popielicy szarej, która oczywiście jest gatunkiem objętym ochroną. Cieszyliśmy się bardzo, że spotkaliśmy Koziołka Matołka z Pacanowa, z którym można było pożartować i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Na krótką chwilę mogliśmy się poczuć jak prawdziwi architekci, i zbudować drewnianą chatkę. Nie jeden raz patrzyliśmy przez mikroskop zamieniając się w odkrywców. Również w tym dniu dyrektor Anna Kaniszewska z przedstawicielami przedszkolaków odebrała Znak Jakości „Przedszkole Otwarte i Kreatywne 2019”, który otrzymała nasza placówka za stworzenie warunków dla rozwijania nieskrępowanej pasji i kreatywności swoich uczniów i nauczycieli. Wyróżnienie zostało przyznane za realizację projektu „Wielkanocne tradycje przedszkolaków” przez Europejskie Stowarzyszenie Dialogu Edukacyjnego.Wszystkie wydarzenia z tego dnia utwierdziły nas w przekonaniu, że najlepsza dla dzieci jest nauka przez zabawę - relacjonowała Anna Arczewska-Żak. (dor) Fot. Archiwum przedszkola
Dzień 25 października na trwale zapisze się w pamięci dzieci z grupy „Pszczółki” z Przedszkola Publicznego w Połańcu i z grupy „Elfy” z Przedszkola Publicznego filii numer 1. W tym dniu przedszkolaki miały okazję pojechać do Kielc na Festiwal Otwartej i Kreatywnej Edukacji. Dzieci mogły skorzystać z warsztatów zorganizowanych przez różne instytucje i stowarzyszenia. Powstały więc m.in. piękne prace o tym jak wyglądały dawniej Kielce, uczestniczyliśmy w tworzeniu ozdób wiejskich ze słomy. -Spotkaliśmy Stasia i Nel, którzy zaproponowali grę na spostrzegawczość i oczywiście szybkość, w której przedszkolaki okazały się wyjątkowo sprawni. Przedstawiciele Zespołu Świętokrzyskich i Nadwiślańskich Parków Krajobrazowych przedstawili nam informację o malutkim ale bardzo uroczym zwierzątku – popielicy szarej, która oczywiście jest gatunkiem objętym ochroną. Cieszyliśmy się bardzo, że spotkaliśmy Koziołka Matołka z Pacanowa, z którym można było pożartować i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Na krótką chwilę mogliśmy się poczuć jak prawdziwi architekci, i zbudować drewnianą chatkę. Nie jeden raz patrzyliśmy przez mikroskop zamieniając się w odkrywców. Również w tym dniu dyrektor Anna Kaniszewska z przedstawicielami przedszkolaków odebrała Znak Jakości „Przedszkole Otwarte i Kreatywne 2019”, który otrzymała nasza placówka za stworzenie warunków dla rozwijania nieskrępowanej pasji i kreatywności swoich uczniów i nauczycieli. Wyróżnienie zostało przyznane za realizację projektu „Wielkanocne tradycje przedszkolaków” przez Europejskie Stowarzyszenie Dialogu Edukacyjnego. Wszystkie wydarzenia z tego dnia utwierdziły nas w przekonaniu, że najlepsza dla dzieci jest nauka przez zabawę - relacjonowała Anna Arczewska-Żak.
od 16 latprzemoc
Wideo

CBŚP na Pomorzu zlikwidowało ogromną fabrykę „kryształu”

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie