Przedterminowe wybory do Rady Powiatu. Robert Plech tworzy własny komitet!

Paweł Więcek
Paweł Więcek
16 czerwca przedterminowe wybory do Rady Powiatu Koneckiego. Partie i organizacje polityczne już rejestrują komitety wyborcze. Robert Plech, radny, który w październiku 2018 zdobył najwięcej głosów, tworzy własny komitet !

O poparcie mieszkańców powiatu będą ubiegali się także kandydaci Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Robert Plech Nowy Powiat.
- Trzon stanowią ludzie związani z lewicą, ludzie, którzy mają dobry pomysł i coś do zaprezentowania mieszkańcom. Będziemy działać na zasadzie godzenia, a nie skłócania. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pracować na rzecz rozwoju powiatu - mówi Robert Plech, który zadeklarował powrót na funkcję przewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz funkcji wiceszefa partii w Świętokrzyskiem po okresie wewnętrznych konfliktów w organizacji.

- Chcemy pokonać istniejący od 12 lat układ Polskie Stronnictwo Ludowe - Prawo i Sprawiedliwość w powiecie. To mi się podoba. Poprę komitet Roberta Plecha - deklaruje Andrzej Szejna, lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Świętokrzyskiem.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Te imiona kiedyś były obciachem, a teraz biją rekordy popularności
Najpiękniejsze polskie cheerleaderki. Zdjęcia


Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy10 najdłuższych małżeństw w świecie show-biznesuWille i pałace najbogatszych Polaków. Zobacz, jak mieszkająTe kraje omijaj szerokim łukiem! Zobacz rankingIle kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?


ZOBACZ TAKŻE: FLESZ 500 plus na każde dziecko

Źródło: vivi24

Wideo

Dodaj ogłoszenie