Przegrana Farta Kielce 0:3 z AZS Politechnika Warszawska w Młodej Lidze Siatkarzy (zdjęcia)

/SAW/
Siatkarze Farta grający w Młodej Lidze gładko przegrali z AZS Politechnika Warszawska 0:3 (15:25, 21:25, 23:25). Mecz odbył się w hali Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach.
Fart Kielce - Politechnika Warszawska 0:3

MLS: Fart Kielce - Politechnika Warszawska 0:3

Fart Kielce - AZS Politechnika Warszawska 0:3 (15:25, 21:25, 23:25)

Fart: Zapaśnik, Zarankiewicz, Staszewski, Kowalonek, Karwowski, Bukowski, Tajer (libero) oraz Brodawka, Lewiński, Nowak.

Był to słabiutki mecz w wykonaniu kieleckiej drużyny, a zwłaszcza pierwszy set, w którym goście zwyciężyli do 15. W dwóch następnych setach było już trochę lepiej, choć drugim secie Fart prowadził już 5 punktami, a mimo to roztrwonił przewagę i też wyraźnie przegrał.