Przegrana KSSPR Końskie z Ostrovią

PK
Joanna Gołąbek
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie przegrało z Ostrovią Ostrów Wielkopolski.

KSSPR Końskie - Ostrovia Ostrów Wlkp. 27:32 (13:17)

KSSPR: Wnuk, Szot - M. Napierała 5 (1), Bernacki, Pilarski, Rurarz 1, P. Matyjasik 4 (4), Mastalerz 5 (1), Słonicki 1, T. Napierała 2, Gasin 3, Smołuch 6.

Mecz od początku nie ułożył się gospodarzom. W 6 minucie KSSPR przegrywało 1:4, w 19 już 7:12. Ostrowianie cały czas kontrolowali sytuację, wykorzystując słabą grę konecczan w defensywie. W drugiej połowie gospodarze tylko dwa razy zbliżyli się na różnicę trzech bramek, w 38 minucie było 18:21, w 44 - 21:24. W tym drugim przypadku goście odpowiedzieli serią czterech trafień i było po meczu.