Przegrana piłkarzy ręcznych HLB Buskowianki Busko-Zdrój w Puławach w ostatnim meczu rundy zasadniczej

PK
Kamil Markiewicz
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Azoty II Puławy wygrały z HLB Buskowianką Busko-Zdrój.

Azoty II Puławy - HLB Buskowianka Busko-Zdrój 26:21 (13:10)
HLB Buskowianka: Grabowski, Kowalski – Grzyb, Witowski 1, Suchy 2, Mizdra 1, Szustak 4 (2), Żarnowski 3, Kopeć, Kutek 3, Bąk 1 (1), Jagielski 1, Czaja, D. Kubisztal 5, Bączek.

W ostatnim meczu rundy zasadniczej drużyna z Buska bardzo dobrze zaprezentowała się w pierwszych 20 minutach. Zespół trenera Kamila Zawady w 5 minucie prowadził 4:1, a w 22 8:6, jednak od tego momentu gospodarze rzucili pięć bramek z rzędu i przejęli kontrolę nad meczem. Zwycięstwo praktycznie zapewnili sobie na początku drugiej części, kiedy zdobyli cztery bramki z rzędu i wygrywali 17:11.

W meczu było bardzo dużo kar - Azoty odsiedziały 18, a Buskowianka 20 minut.

Za tydzień Buskowianka rozpocznie grę w grupie spadkowej, w sobotę, 3 marca o godzinie 17 podejmie Glorię Katowice.