Przegrana piłkarzy ręcznych KSSPR Końskie we Wrocławiu, ale po walce

/PK/
Piłkarze ręczni KSSPR Końskie we Wrocławiu przegrali pierwszy raz w tym sezonie, ale zagrali dobry mecz z jednym z kandydatów do awansu.

Śląsk Wrocław - KSSPR Końskie 31:27 (15:13)

Końskie: Ratuszniak, Witkowski - Maleszak, Sękowski, Gmerek 2, Matyjasik 10 (6), Słonicki 2, Bodasiński, Napierała 4, Pilarski 4, Dankowski 4, Bąk, Smołuch 4.

Konecczanie zaprezentowali się w hali trzeciej drużyny tabeli bardzo dobrze i prowadzili z nim wyrównaną walkę. W pierwszej połowie drużyny prowadziły na zmianę, a dwubramkowe prowadzenie drużyna trenera Aleksandra Malinowskiego zapewniła sobie dopiero w ostatnich sekundach. Po zmianie stron przewaga długo nie rosła, ale po około kwadransie wrocławianie zaczęli dokładać do rozmiarów prowadzenia po jednej bramce. W 43 minucie wygrywali 23:19, w 55 - 28:23.

W innych meczach: Anilana PŁ UŁ Łódż - AZS Czuwaj Przemyśl 29:37 (14:14), Szczypiorno Kalisz - AZS UMCS Lublin 34:20 (16:11), Olimp Grodków - Zagłębie Sosnowiec 27:21 (14:10), Ostrovia Ostrów Wlkp. - Siódemka Miedź Legnica 29:34 (12:17), SPR Tarnów - Viret CMC Zawiercie 28:31 (15:16), ŚKPR Świdnica - Olimpia Piekary Śląskie 23:29 (6:15).

1. Olimpia 3 6 92-68
2. Viret 3 6 107-86
3. Śląsk 3 6 92-74
4. Szczypiorno 3 5 95-69
5. AZS Czuwaj 3 4 94-90
6. Siódemka 3 4 78-80
7. KSSPR 3 3 82-79
8. Świdnica 3 3 79-84