Przegrana rezerw Vive Targi Kielce na zakończenie sezonu

/PK/
W meczu ostatniej kolejki drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Vive Targi II Kielce przegrało z Wandą Kraków.

Vive Targi II Kielce - Wanda Kraków 29:34 (13:18).
Vive Targi II: Szablej, W. Świąder - Zagożdżon 3, Wołowiec 1, Fąfara 3, Szafarczyk, Kusal 3, Seweryn 2, B. Świąder 5, Bernacki 2, M. Nowak 4, Janus, Piechnik 5, Budziosz 1.

Goście, trenowani przez legendę Hutnika Kraków, olimpijczyka z Moskwy Jerzego Garpiela, znaczniejszą przewagę uzyskali w końcówce pierwszej połowy, kiedy kielczanie zagrali nieskutecznie. Od stanu 12:12 krakowianie rzucili sześć bramek z rzędu.

Po przerwie drużyna trenera Pawła Tetelewskiego, grająca bez swojego najlepszego strzelca Rafała Jamioła, wypożyczonego do zespołu PGNiG Superligi - Piotrkowianina Piotrków Trybunalski, rozpoczęła pogoń. I była ona skuteczna. W 49 minucie był remis 24:24. Niestety, nasz zespół stracił cztery bramki z rzędu i tym razem strat nie udało się odrobić.

Daliśmy dzisiaj pograć wszystkim zawodnikom, przede wszystkim tym, którzy mniej grali w mistrzostwach Polski juniorów. Druga liga była dla nas takim poligonem doświadczalnym, wyniki i miejsce w tabeli nie miały dla nas większego znaczenia - podsumował trener kieleckiego zespołu, Paweł Tetelewski.