Przegrany sparing Łysicy Akamit Bodzentyn (zdjęcia)

/KAR/
Nowy zawodnik Łysicy Akamit Bodzentyn Mirosław Kalista (przy piłce) zdobył kolejną bramkę dla Łysicy w spotkaniach kontrolnych. Fot. Kamil Markiewicz
Trzecioligowa Łysica Akamit Bodzentyn w spotkaniu kontrolnym uległa czwartoligowej Wiśle Annopol 3:4, choć do przerwy prowadziła 3:1.

Łysica Akamit Bodzentyn - Wisła Annopol 3:4 (3:1), samobójcza 21, Mirosław Kalista 27, Radosław Kardas 30 z karnego dla Łysicy.
Łysica: I połowa: Dymanowski (25 Ścisłowicz) - Cichoń, Kardas, Szymoniak, Kozubek - Sadłowski, Drej, Trela, Ubożak - Michta, Kalista. II połowa: Boszczyk - Markowski, Szymoniak, Grund, Ubożak - D. Gardynik, Gołąbek, Kucała, Wojtal - Grzegorski, P. Gardynik.

- Widać było, że zawodnicy czuli obciążenie po ciężkich treningach, jakie mieliśmy w tym tygodniu. W pierwszej połowie, gdy zagraliśmy silniejszym składem nasza gra wyglądała dobrze. Po przerwie przeprowadziliśmy zmiany, które spowodowały, że zaczęliśmy popełniać błędy, szczególnie w końcówce sparingu, gdy dwukrotnie goście nas skontrowali i straciliśmy dwie bramki - mówi Bogusław Dąbrowski, trener Łysica Akamit Bodzentyn.

W drużynie z Annopola zagrał Tomasz Żelazowski, który ostatnio występował w Wiśle Sandomierz.