Przerwany mecz w Sandomierzu! Kibice Korony i Wisły na murawie, połamane krzesełka. Interweniowała policja [NOWE FAKTY]

SAW
Na stadionie w Sandomierzu interweniowała policja facebook
Przerwany został w drugiej połowie mecz Wisły Sandomierz z Koroną Kielce w 1/32 finału Pucharu Polski. Kibice wtargnęli na boisko, interweniowała policja, która użyła gazu łzawiącego.

Na początku drugiej połowy, około 50 minuty na boisko wtargnęli kibice i mecz został przerwany. Interweniowała policja, która użyła gazu łzawiącego. Kibice niszczyli krzesełka na trybunach, płonęły flagi. Mecz, który rozpoczął się o godzinie 15 na razie nie został wznowiony. Do chwili przerwania meczu Korona prowadziła 2:1.

Podjęta została decyzja, że mecz będzie kontynuowany. Przerwa w spotkaniu trwała 30 minut.
Korona fatalnie spisuje się w Sandomierzu a Wisła gra jak natchniona. Jest już 3:2 dla Wisły, która w ciągu 10 minut strzeliła dwa gole.

Korona od 38 minuty gra w dziesiątkę po czerwonej kartce Łukasza Kosakiewicza.

Ostatecznie Korona przegrała i w kompromitującym stylu odpadła z Pucharu Polski. W poprzedniej edycji grała w półfinale tych rozgrywek.
Po meczu delegat zawodów opisał w protokole całe zdarzenie dotyczące incydentów na trybunach i na boisku. Według jego raportu, awantury zaczęły się od sektora kibiców Korony, na którym spalono flagi Wisły.

ZOBACZ >>> Awantury kibiców w Sandomierzu i kompromitacja Korony! Wisła świętuje. Była lepsza w meczu Pucharu Polski [ZDJĘCIA]

(Źródło: vivi24)