Puchar burmistrza został w Bodzentynie

KAR
Uczestnicy pierwszej edycji turnieju kobiet o puchar burmistrza miasta i gminy Bodzentyn. www.lysicabodzentyn.futbolowo.pl
W sobotę w Bodzentynie rozegrany został pierwszy turniej kobiet w piłkę nożną halową o puchar burmistrza miasta i gminy Bodzentyn.

Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły Łysica Bodzentyn (III liga), Stal Kunów (III liga), Orlicz Suchedniów (III liga) oraz Sportowa Czwórka Radom ( I liga). W zawodach zwyciężył miejscowy zespół prowadzony przez trenera Mirosława Rubinkiewicza.

Wyniki: Orlicz - Stal 4:4, Łysica - Sportowa Czwórka 4:0, Sportowa Czwórka - Orlicz 6:1, Łysica - Stal 4:3, Łysica - Orlicz 5:2, Stal - Sportowa Czwórka 1:6.

Klasyfikacja końcowa: 1. Łysica Bodzentyn - 9 punktów, 2. Sportowa Czwórka Radom - 6, 3. Stal Kunów - 1, 4. Orlicz Suchedniów - 1.

Najlepszym zawodnikiem turnieju została Anna Okrój (Sportowa Czwórka Radom), najlepszym strzelcem z 6 bramkami na koncie Julia Puchała (Łysica Bodzentyn), a najlepszą bramkarką Patrycja Wrzesień (Łysica Bodzentyn).