Radiator$ wciąż bez punktów

(KAR)
W niedzielę rozegrane zostały spotkania drugiej kolejki pierwszej grupy klasy A.

Tęcza Gowarczów zremisowała na własnym boisku z Orlętami Stawecki Kielce 3:3. Do przerwy zespół z powiatu koneckiego przegrywał 0:2. Gole dla gości strzelił Daniel Gładysz. W 60 minucie bramkę dla Tęczy zdobył Marcin Stolarczyk, a w 75 minucie do wyrównania doprowadził Grzegorz Gałązka. Strzelec drugiej bramki dla Tęczy w 90 minucie strzelił drugiego gola wyprowadzając drużynę z Gowarczowa na prowadzenie. Wydawało się, że zespół prowadzony przez trenera Pawła Skowrona odniesie zwycięstwo. Jednak tak się nie stało. W 5 minucie doliczonego czasu gry bramkę dla ekipy z Kielc zdobył Michał Brzeszcz doprowadzając do remisu 3:3.

Drugiej porażki w tym sezonie doznał Radiator$ Stąporków, który uległ na wyjeździe Wichrowi Miedziana Góra 0:1. Drużyna ze Stąporkowa bramkę straciła w 46 minucie. Zdobył ją Mateusz Łukasiewicz.

Przed drużynami z powiatu koneckiego mecze trzeciej kolejki. W niedzielę, o godzinie 15, Radiator$ będzie podejmował zajmujący ósme miejsce z dorobkiem punktu MSS-Klonówka Masłów, a Tęcza zmierzy się na wyjeździe z ostatnim w ligowej tabeli Piatem Chęciny, który w dotychczasowych spotkaniach doznał dwóch porażek.