Radiators Stąporków ściga lidera tabeli z Kielc

DW
W najbliższej kolejce klasy A Radiators Stąporków zagra przeciwko Astrze Piekoszów.

W ostatniej kolejce grupy pierwszej świętokrzyskiej klasy A Radiators Stąporków pokonał przed własną publicznością 3:1 Victorię Mniów.

Gole dla zespołu prowadzonego przez trenera Sławomira Jedynaka w tym meczu strzelali Kamil Kowalczyk w trzeciej minucie, Kordian Żak w 33 oraz Michał Włudarczyk w 83 - dla rywali natomiast bramkę w 22. minucie zmagań zdobył Wiktor Szcześniak.

Teraz zespół z powiatu koneckiego podejmie kolejną próbę zmniejszenia strat do lidera. Drugi w tabeli Radiators traci bowiem do pierwszej w ligowej klasyfikacji Polonii Białogon Kielce łącznie cztery punkty. W tym celu Radiators zmierzy się z czwartą w tabeli Astrą Piekoszów, która to ma od niego o pięć punktów mniej.

Obie drużyny zmierzą się ze sobą w bezpośrednim pojedynku w Piekoszowie, będzie to w niedzielę 11 października. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 15.