Regionalna Liga Piłki Siatkowej Mężczyzn. Niespodzianka w Busku-Zdroju

/KAR/
W miniony piątek rozegrana została dwunasta kolejka Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn. Najbardziej pasjonującym pojedynkiem tej kolejki okazała się mecz w Busku-Zdroju, między miejscowym TMS Volley, a liderem Integro OSiR Staszów.

(fot. Fot. archwium prywatne)

Po trzech setach zespół przyjezdny przegrywał 2:1, ale ostatecznie gospodarze doprowadzili do tie-breaka. W piątym secie mocniejsi okazali się zawodnicy z Buska-Zdroju, którzy wygrali 15:13. Tym samym lider ze Staszowa doznał pierwszej porażki w tym sezonie.

Miłą niespodziankę sprawili młodzi siatkarze PMOS Busko-Zdrój, którzy pokonali u siebie faworyzowana drużynę ULKS Budkom Oleśnicę 3:2.

Wyniki dwunastej kolejki:
TMS Volley Busko-Zdrój - Integro OSiR Staszów 3:2 (23:25, 25:16, 25:22, 23:25, 15:13),
PMOS Busko-Zdrój - ULKS Budkom Oleśnica 3:2 (25:22, 22:25, 17:25, 25:21, 16:14),
ULKS Gryf Rytwiany - Mocni Tuczępy 3:0 (25:20, 25:20, 25:18),
KS Zborów - ULKS Stopnica 1:3 (22:25, 23:25, 25:23, 25:27),
pauzowało: Źródło Solec-Zdrój.