Regionalny Puchar Polski. Spartakus Daleszyce pokonał juniorów starszych Korony Kielce (GALERIA)

Damian Wiśniewski
W meczu czwartej rundy Regionalnego Pucharu Polski czwartoligowy Spartakus Daleszyce pokonał 2:0 juniorów starszych Korony Kielce.Korona Kielce - Spartakus Daleszyce 0:2 (0:1)Bramki:Seweryn Sala 12, Łukasz Górski 89.Korona: Piątkowski - Matusiewicz (77. Kowalik), Skiba, Walkowiak (60. Nasidłowski), Łoch, Wierzchanowski (60. Zembol), Śliwa, Zaliński (70. Głowacki), Słoń, Susło, Świecarz (60. Szczepański).Spartakus: Sitek - Dziedzic, Pietrzyk (60. Górski), Kaleta, Brożyna (80. Żądło), Jeziorski, Sala, Dziubek, Broniś, Hernik (75. Wołowiec), Raczyński.Spartakus Daleszyce objął prowadzenie w 12. minucie meczu za sprawą uderzenia, jakie oddał Seweryn Sala. Prowadzenie, z jakim schodzili goście na przerwę, mogło być jednak nawet większe, ponieważ tuż przed przerwą mocno naciskali rywali. Ci starali się odpowiadać, a najbliżej szczęścia byli po strzale z rzutu wolnego, kiedy piłka nieznacznie minęła bramkę Spartakusa.W drugiej połowie gra dość długo była wyrównana, ale ostatecznie w jej końcówce wynik na 2:0 ustalił Łukasz Górski. Dzięki temu czwartoligowy Spartakus awansował do kolejnej rundy Regionalnego Pucharu Polski.(DW) Damian Wiśniewski
W meczu czwartej rundy Regionalnego Pucharu Polski czwartoligowy Spartakus Daleszyce pokonał 2:0 juniorów starszych Korony Kielce.