Remis Baszty Rytwiany z Wisłą Junior II Sandomierz w meczu młodzików młodszych rozegranym w Rytwianach

Dorota Prokop
Podział punktów w Rytwianach w meczu Młodzików Młodszych. Baszta zremisowała 2:2 z MUKS WISŁA JUNIOR II Sandomierz. Fot. Dorota Prokop
W piątkowym spotkaniu w ramach rozgrywek Młodzików Młodszych na stadionie w Rytwianach spotkały się druga drużyna lokalnej Baszty Rytwiany i MUKS Wisła Junior II Sandomierz. Zobaczcie naszą galerię z tego meczu!

Podział punktów w Rytwianach w meczu Młodzików Młodszych

Pierwszą bramkę w 17 minucie spotkania zdobyli gospodarze - na listę strzelców wpisał się Marcel Warzecha. 10 minut później wyrównującą bramkę dla Wisły zdobył Karol Baran. Niestety, radość przyjezdnych nie trwała długo - Marcel Warzecha wykorzystał rozkojarzenie rywali po zdobytym trafieniu i ponownie wpisał się na listę strzelców, oddając strzał z połowy boiska.
Dzięki temu, gospodarze schodzili na przerwę z korzystnym wynikiem 2:1.

W drugiej połowie spotkania zawodnicy Wisły przeszli do ofensywy i mocno napierali na bramkę Baszty. I przyniosło to oczekiwane skutki - bramkę na wagę remisu zdobył Bartłomiej Gołębiowski, ustalając tym samym wynik spotkania na 2:2.

W ramach tej samej ligi swoje spotkanie w piątek rozegrała też drużyna z Baćkowic. Zawodnicy UKS-u uznali wyższość drużyny KP KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski, przegrywając u siebie to spotkanie wynikiem 2:4.