Remis Centrum Staszów z Moravią Morawica w II lidze piłki nożnej kobiet

Redakcja

Centrum Staszów - Moravia Morawica 2:2 (2:0), dla Moravii Magda Pawlik 50, Mariola Wałek 89.

Moravia: Zagnańska - Choińska, Marta Moskwa, A. Michta, Gotowiecka - K. Michta, Wałek, Olesińska, Pawlik, Majecka (60. Dziewięcka) - Kasprzyk.

-Nasza gra w pierwszej połowie pozostawiała sporo do życzenia. Dziewczyny były zestresowane, zawodziła skuteczność. Po przerwie było dużo lepiej. Miałyśmy multum okazji do zdobycia bramek, dwie udało się wykorzystać. Musze jednak powiedzieć, że sędziowanie było dramatyczne (arbitrem głównym był Michał Biało- przyp. red.). Nie wiem, dlaczego tak jest, że w każdym ważnym meczu powtarza się sytuacja z takim sędziowaniem. To żenujące. Na pewno to opisze, bo tak nie może być - mówiła zdenerwowana Maria Tarczyńska, trener Moravii.