Remis Granatu Skarżysko-Kamienna z Probudexem Łagów drużyną Marcina Kołodziejczyka i byłego trenera Ireneusza Pietrzykowskiego

Paweł Wełpa
W meczu z Łagowem Granat musiał sobie radzić bez Tomasza Bartosiaka (w białym stroju), który w tej rundzie prezentuje świetną dyspozycję Paweł Wełpa
Granat Skarżysko-Kamienna wywiózł punkt z Łagowa w trzeciej kolejce rundy wiosennej czwartej ligi i nadal zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

W meczu Granatu Skarżysko-Kamienna z drużyną byłego trenera Granatu Ireneusza Pietrzykowskiego początek należał do gospodarzy, czego efektem był gol Karola Mojeckiego. Potem gra się wyrównała, a w drugiej połowie przewagę mieli goście. Efektem ataków Granatu był gol z karnego na 1:1. Egzekutorem był Bartosz Styczyński.

– W drugiej połowie byliśmy lepsi i bramka dla nas wisiała w powietrzu. Dopiero po golu dla nas Łagów miał dobre okazje do strzelenia zwycięskiej bramki – powiedział trener Granatu Dominik Rokita.

Granat zagrał bez trzech podstawowych zawodników pauzujących za kartki: Michalskiego, Bartosiaka i Palucha.

Granat zajmuje trzecią pozycję w tabeli z dorobkiem 42 punktów. Do lidera Korony II Kielce traci dziesięć punktów. Drugi jest Neptun Końskie z 47 punktami. ŁKS Łagów zajmuje dwunastą pozycję.

W następnej kolejce Granat zagra u siebie z przedostatnią w tabeli Unią Sędziszów.

ŁKS Probudex Łagów – Granat Skarżysko-Kamienna 1:1 (1:0)