Remis Korony w Centralnej Lidze Juniorów

(SAW)

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Drużyna trenera Marka Mierzwy zremisowała w środę w Kielcach z TOP 54 Biała Podlaska. ©Sławomir Stachura

W meczu 22 kolejki piłkarskiej Centralnej Ligi Juniorów Korona Kielce zremisowała z TOP 54 Biała Podlaska 0:0

Korona Kielce – TOP 54 Biała Podlaska 0:0

Korona: Krążek – Korcz, Cedro, Kwiatek, Kolasa – Wojtal (75. Chudecki), Wawryszczuk, Furga, Krzymieński, Koszela (62. Borczyński) – Wiecha (46. Sornat).

Kielecka drużyna w meczu rozegranym na stadionie przy ulicy Szczepaniaka przeważała, ale nie potrafiła udokumentować tego zwycięstwem. Gola wprawdzie zdobyła, ale nie uznała go sędzina.

- Po strzale Łukasza Furgi w 15 minucie piłka całym obwodem przekroczyła linię bramkową, ale sędzina uznała, że było inaczej i gola nie uznała. Szkoda – ocenił trener Marek Mierzwa, który prowadził zespół wspólnie z Michałem Gęburą.

Kielczanie mieli więcej okazji, ale żadnej nie udało się wykorzystać. W 25 minucie tuż koło słupka posłał piłkę Furga, a po przerwie w dobrej sytuacji znalazł się Krzymieński, ale będąc 8 metrów od bramki posłał piłkę nad poprzeczką.

- Powinniśmy rozstrzygnąć mecz na własną korzyść. przeciwko TOP 54 zagrało kilku zawodników z roczników 1998. Ogrywamy ich już pod kątem rozgrywek w przyszłym sezonie – dodał Mierzwa.