Remis Korony z ŁKS Łódź 2:2 (video)

/SAW/
Strzelcy goli dla Korony w sparingu z ŁKS Łódź – z lewej Hernani, z prawej Maciej Tataj. Fot. Sławomir Stachura
W rozegranym na Arenie Kielc sparingu z pierwszoligowym Łódzkim Klubem Sportowym Korona Kielce zremisowała 2:2. Mecz toczył się w kwartach po 30 minut. Kielczanie przegrywali już 0:2, ale po golach Macieja Tataja i Hernaniego doprowadzili do remisu.

Korona Kielce - ŁKS Łódź 2:2 (0:0, 0:2, 1:2), Tataj 81, Hernani 85 - Mięciel 43 z karnego, Kłus 55.

Kielczanie przez pierwszą godzinę grali słabo i dopiero w drugiej osiągnęli przewagę. W ostatnich trzydziestu minutach kielczanie mieli wiele okazji, ale brakowało skuteczności i szczęścia. Po strzałach Michała Zielińskiego z bliska, piłka trafiła raz w słupek, a raz w poprzeczkę.