Remis Korony z Resovią Rzeszów (zdjęcia)

/SAW/
W akcji Łukasz Cichos, strzelec drugiego gola dla Korony.
W akcji Łukasz Cichos, strzelec drugiego gola dla Korony. Sławomir Stachura
W sparingowym meczu piłkarskim pierwszoligowa Korona Kielce zremisowała z trzecioligową Resovią Rzeszów 2:2 (1:2).

Bramki zdobyli Hernani w 15 i Łukasz Cichos w 51 dla Korony oraz Kamil Walaszczyk w 33 minucie z rzutu karnego i Michał Bogacz w 40 dla Resovii.

Korona, pierwsza połowa: Cierzniak - Szyndrowski, Szajna,. Hernani, Bednarek - Popławski, Radulj, Jędryka, Kal - Cichos, Michałek. Druga połowa: Misztal - Łatka, Nawotczyński, Markiewicz, Kozubek - Kuzera, Wilk, Zganiacz, Sobolewski - Konon, Cichos.

Lider trzeciej ligi lubelsko-podkarpackiej okazał się bardzo wymagającym rywalem dla kieleckiej drużyny.